Projekty a robotizace
nejen pro potravinářství

Jak zvýšíte produktivitu Vaší firmy? Jak získáte nejspolehlivější pracovníky?

Jak zvýšíte produktivitu Vaší firmy? Jak získáte nejspolehlivější pracovníky?

V oblasti potravinářských linek a jejich automatizace se pohybujeme desítky let. Do chodu jsme uvedli již stovky provozů.
Můžeme tedy potvrdit, že robotizace jako součást linky přináší firmám navíc jasné a nezpochybnitelné výhody:

 • Roboti se hodí pro každý typ produkce

  Od potravinářství, zpracování zemědělských produktů, farmacie, chemického průmyslu, vývoje a výzkumu, přes jemnou elektroniku, automobilový a letecký průmysl i kosmonautiku. Řešení najdeme i pro vás. Otevřete dveře Průmyslu 4.0.

 • Roboti zvyšují konkurenceschopnost

  S našimi roboty můžete zákazníkům nabídnout vysoký standard výrobků a zároveň snadno dodržet plánovaný harmonogram výroby až k okamžiku expedice. Pracují neustále a nevyžadují přestávky. Sami se starají o to, aby vám svoji cenu vrátili v rekordním čase.

 • Roboti jsou jemní a přesní

  Nebojte se jim svěřit i práci s velmi křehkými materiály, dokážou se vyrovnat nejpečlivějším lidským rukám.

 • Roboti zvyšují produktivitu práce

  Neunaví se a nestresují, neodpočívají a přesná monotónnost je nikdy nepřestane bavit.

 • Roboti zvládnou každý úkon

  Specializované koncové nástroje a doplňky řeší uchopení jednotlivých produktů i celých balení. Důležitou službou je software a jeho neustálý vývoj, který optimalizuje chod.

 • Roboti řeší nedostatek pracovníků

  Potýkáte-li se s nedostatkem zodpovědných zaměstnanců pro manuální práci ve výrobě, její robotizace tento problém vyřeší spolehlivě a dlouhodobě.

 • Roboti se hodí do velkých i malých provozů

  Jsou navrhováni tak, aby při maximální funkčnosti zabírali co nejmenší prostor. Jejich provoz je tak bezpečný, že koboti dokonce nepotřebují ani bezpečnostní oplocení.

 • Roboti jsou flexibilní a univerzální

  Stačí změnit program a robota přesunout na jiné místo výrobní linky. Nebude protestovat a nové práce se ujme stejně poctivě.

 • Roboti dbají na stálou kvalitu výrobků

  S robotizací můžete jednoduše zvýšit i kvalitu svých výrobků. Roboti dokážou přesně analyzovat materiály, s kterými pracují, a nevyhovující vyřadit.

 • Roboti umí spolupracovat

  Nejen s lidmi, ale v rámci revolučních trendů Průmyslu 4.0 i mezi sebou. Kolaborativnost se stane základem Vaší prosperity, protože roboti se bez problémů začlení do libovolného výrobního procesu. Snadno se ovládají a je radost s nimi pracovat.

 • Roboti pomáhají zlepšovat pracovní podmínky

  Zejména lidé robotizací získávají. Automaty přebírají ubíjející, monotónní manuální práci, v některých provozech spojenou i s bezpečnostními riziky. Umožňují zaměstnancům postoupit na kvalifikovanější, a tím i lépe placené pozice, kde mohou uplatnit svoji kreativitu a nápady. Také roboti potřebují své kvalifikované lidské kolegy, kteří je programují a udržují v perfektní kondici.

 • Kolaborativní roboti UR se snadno programují

  Naučit se programovat roboty netrvá ani dvě hodiny a zvládne to opravdu každý. Samotné nastavení robotů je ještě rychlejší a velmi komfortní.

 • Roboti zvyšují bezpečnost práce

  Nestane se, že by roboti Vaše zaměstnance, např. při neopatrném zásahu do výroby, zranili. Naopak se pro ně stanou spolehlivými partnery, kteří výrobu zjednoduší a zrychlí. Úspěšně je lze využít i při práci s nebezpečnými látkami.

 • Roboti se snadno udržují

  Péče o robotické linky je díky promyšlenému designu snadná a lze ji bez problémů zvládnout ve firmách všech velikostí. Obstojí i v hygienicky nejnáročnějších provozech zpracovávajících potraviny či léčiva.

Slíbený bonus závěrem. Naši roboti jsou chytří, krásní a elegantní. Ideální partneři i pro vaši prezentaci.

Chcete nahlédnout do robotické budoucnosti vaší firmy?
Zavolejte nám nebo napište a my pro vás připravíme projekt na míru.

Vytvořme si společně koncepci robotického pracoviště

Pro větší robotická pracoviště v kooperaci navrhujeme ověřené roboty švýcarské firmy Staubli ,která se specializuje především na potravinářské provozy. Koncern Staubli dále navrhuje a dodává řadu inovativních a mechatronických řešení pro specializované provozy se specifickými požadavky.

 
Apex Motion Secondary Robotic Pick and Place Packaging
 
Robotic Pick n Place Cobot for Primary & Secondary Packing
 
Baker-Bot Robotic Tray and Pan Handling
 
Motion Control Baker-Bot Cobot Capabilities